×

Golfové balíčky 2019

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Golfové balíčky 2019

Golfové balíčky 2019

Resort se pomalu probouzí po zimní pauze, mnoho z hráčů i hráček už trénuje někde v teple nebo alespoň v indoor centrech a my vám do vaší zimní přípravy posíláme pár tipů na naše letošní golfové balíčky:

PROČ SI UŽÍVAT GOLFU I U NÁS?

Máme v nabídce tu nejlepší golfovou kombinaci – ráno se probudíte uprostřed hřiště. Před snídaní si zahrajete 2-3 nejoblíbenější jamky. Pak si dáte klasickou osmnáctku. Večer zjistíte, že golf při západu slunce je nejvíc!

  • Jarní restart – velmi oblíbený balíček je zpět – 3 noci v hotelu Svachovka, snídaně a polopenze, 4 dny neomezené golfu (od příjezdu až po poslední hodinu vašeho pobytu v našem skvělém resortu. Akce platí pouze mezi 22.3. – 30.4. s tím, že o velikonocích je možný check-in až v pondělí 22.4. I tak si myslíme, že si ho mnozí   z vás znovu objednají a komu unikne jarní verze, bude mít letos ještě šanci v říjnu, kdy jsme připravili podzimní nostalgii.

Závěrem: cena je super – 4 000 Kč pro každého nadšeného golfistu či golfistku (a je jedno kolik let komu je ..)

 

  • Dobré sousedské – v letošním balení na maximum – varianty 4/6 x ubytování v apartmánu AP6 s modřínovými vanami nebo pokojích Superior v Destilérce a na Seníkách a k tomu 4 dny neomezeného golfu/ve druhé variantě týdenní hrací karta na 2 hřištích – naše českokrumlovské a z druhé strany Šumavy hřiště Golfpark Böhmerwald

Cena: bude se lišit dle vybraného typu ubytování a počtu nocí/hracích dní, které u nás budete chtít strávit, ale              2 nadšení hráči mohou dohromady zaplatit v Destilérce třeba 13 200 Kč

 

U všech balíčků, které najdete na našich stránkách, platí:

  • čímž dříve pošlete předobjednávku na váš vybraný termín, tím máte větší šanci získat pro sebe volný pokoj
  • vybrané letní termíny se na hotelu Svachovka beznadějně plní a je jedno zda je to víkend nebo všední den
  • Dobré sousedské – pobyty na Svachovce budou převážně možné od neděle do soboty s tím, že hrát budete moci poprvé už v neděli v den příjezdu a poslední fee v balíčku pro vás bude připravené na sobotu – den odjezdu
  • ubytováním na Svachovce získáte řadu dalších možností jak u  nás strávit spoustu úžasných hodin – komentovaná prohlídka Destilérky Svach a Pivovaru Glokner nebo degustace čoko pralinek spojená s párováním nejlepšího likéru či destilátu – to opravdu nikde jinde nezažijete než u nás na Svachovce
  • komunikujte o balíčku prosím vždy pouze s jednou recepcí – když si vyberete tu golfovou, my pro vás rádi zajistíme skvělý pokoj, rezervaci teetimes u nás i na Böhmerwaldu, dáme vám dobré tipy kam vyrazit na zajímavé výlety a vůbec – budeme se o vás skvěle starat. Stejně to bude fungovat i na hotelové recepci, pouze s rezervací teetimes budeme pomáhat my. Ale prosím – vaši předobjednávku pošlete jenom na jednu emailovou adresu – všechno se výrazně zrychlí – děkujeme za pochopení!

 

Je ale možné, že se vám žádný náš balíček nelíbí – příliš mnoho nebo málo nocí, málo nebo mnoho golfu – nic se ale samozřejmě neděje, pošlete nám, co pro sebe potřebujete a my vám rádi uděláme dobrou cenu!

 

Závěrem: golfové balíčky jsou skvělým dárkem pro vaše přátelé a vaši rodinu! Vzpomeňte si na nás a napište nám až budete potřebovat udělat někomu radost!

 

%d blogerům se to líbí: