×

Dárkové vouchery

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dárkové vouchery

Dárkové vouchery

Možná už přemýšlíte o vánočním golfovém dárku pro vás a vaše blízké –  letos si můžete u nás vybrat z této nabídky a poslat nám včas vaši objednávku na email recepce@golfck.cz. Poslední objednávky bereme 21.12.

1) Dárkový voucher na 2 noci pro 2 osoby v hotelu Svachovka vč. 4x green fee (a samozřejmě k tomu také snídaně, parkování, místní poplatky, vstup do hotelového bazénu) : Cena za celý balíček 6 200 Kč (platí po celý týden vč. svátků v termínu 1.5. – 30.9.)

2) Dárkový voucher na 1 noc pro 2 osoby v hotelu Svachovka + 2x green fee (a samozřejmě k tomu také snídaně, parkování, místní poplatky, vstup do hotelového bazénu) : Cena za celý balíček 3 000 Kč (platípo celý týden vč. svátků v termínu 1.5. – 30.9.)

3) Balíček 5x green fee 18 jamek platné PO-NE vč. turnajového green fee v celkové ceně 3 000 Kč

4) 4x 50 min invidiuální tréninkové lekce s klubovým trenérem (od seznámení s golfem až po trénink jedné vybrané hole, která vám nedělá na hřišti úplně radost) v ceně 1 600 Kč

 

Všechny dárkové vouchery budou vystavené na jméno obdarovaného, nebudou obsahovat cenu a budou vám zaslány elektronicky nebo poštou (dle termínu objednání). Platba proběhne vždy na bankovní účet dle daňového dokladu (ceny jsou uvedené vč. příslušné DPH).

Jak bude náš vánoční voucher s pobytem na našem golfovém hřišti vypadat (+ další barevné varianty dle vybraného balíčku)

%d blogerům se to líbí: