×

Členství 2019 a informace k závěru roku

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Členství 2019 a informace k závěru roku

Členství 2019 a informace k závěru roku

Vážení členové klubu, vážené členky klubu, vážení přátelé, hráči golfu a hosté našeho sportovního resortu,

do konce letošní golfové sezóny zbývá přesně 30 dní a je tedy už nejvyšší čas představit vám ceník členství pro rok následující  a zároveň vás také informovat o připravených akcích, které nás ještě čekají a také vás informovat o průběhu zimní pauzy na hřišti.

Na začátku září jsme s řadou z vás oslavili 10 let otevření všech 18-ti jamek na našem hřišti a tento milník byl pro nás také příležitostí prodiskutovat a stanovit si cíle na nejbližší 3 roky.  S týmem našich zaměstnanců a externích partnerů, kteří s námi toto hřiště a zázemí posouvají dále a v souladu s očekáváními provozovatele hřiště zastoupeného panem Janem Bürgerem, jsme se shodli na těchto klíčových bodech:

 • Hřiště budeme udržovat ve výborné kvalitě jako doposud  a pokud nepřijdou extrémní sucha jako tomu bylo např. v roce 2015, nebudou nutné žádné změny v nastavených procesech nebo v úpravách travnatých hracích ploch.  Na hřišti už můžete vídat nový stroj na greeny a také na sečení rafů, máme vlastní stroj na aerifikaci a další technické pomůcky, které byly pořízeny pro lepší péči o hrací plochy. Do týmu jsme přijali zahradnici Janu, kterou tady u nás už delší čas vídáte a která nám pomáhá s přeměnou ploch na okrasné a oku lahodící kouty hřiště a také s úpravu keřů a stromů aby naše činnost na těchto plochách se postupně snižovala tím jak budou plochy zarůstat. Nicméně sucha nás čekají a bude nutné se na to připravit (a to nejenom z pohledu technického týmu, ale také z pohledu vás hráčů a určité benevolenci vůči vyschlým hracím plochám).
 • Chceme si udržet stabilitu týmu našich  golfových zaměstnanců a spolupracujících partnerů po co nejdelší dobu za předpokladu, že i oni budou mít zájem s námi nadále naše sportoviště posouvat dále. Žijeme v turbulentní době, firmy se předhánějí v nabídkách lákadel pro  nové zaměstnance, kteří na trhu ani nejsou. I my jsme si vědomi tohoto rizika a snažíme se vytvářet takové podmínky aby celý tým práce u nás bavila a aby u nás zůstali ve stejném složení, které tady můžete vídat už více než 5 let. Dříve či později přijde další ekonomická krize a nás všechny čekají rychlá rozhodnutí s ohledem na vývoj tržeb a udržitelnosti rentability provozu  hřiště vs. vynaložené a vynakládané náklady. Proto jsem stanovili plány na 3 roky a ne dobu delší.
 • Nejsme v naší Svachově Lhotce ale sami, vedle nás zde velmi rychle roste sousedský resort Svachovka, který před měsícem otevřel zatím poslední provozovnu – Čokoládovnu se značkou DUETINO.  Rodina Cvachových Lenka a Vašek společně s rodinou Smržových Jitkou a Radkem dokázali v našem malebném koutě otevřít spoustu zajímavých projektů a uvést ve známost spoustu nových značek na trh – Glok, Glokner, Svacholáda, Svach´s Old well whisky, Destiláty Svach – vše Made in Svachovka.  Pro všechny projekty i provozovny potřebují mnoho šikovných zaměstnanců  na vybraných pozicích a tak tady na tomto místě  i jejich jménem vás prosíme –  máte-li ve svém okolí někoho kdo by se na Svachovku hodil, předejte mu kontakt a pomozte  mu ke změně zaměstnání nebo i profese! Za doporučení předem děkujeme a sladce se vám odměníme! Jak perfektně dnes resort Svachovka  funguje oceníme vždy, když máme chuť na něco dobrého, když si chceme odvést chutný dárek domů nebo pro přátelé, když končíme na 18.jamce příliš pozdě a golfová klubovna je už zavřená, když se chceme probouzet uprostřed hřiště za zvuků, které jinde neslyšíme, ponořit se do pivní lázně a po gurmánském zážitku u večeře si dát skvělý drink … Proto je pro nás důležitá tato spolupráce, proto přejme všichni Vaškovi Cvachovi a jeho nejbližším aby i jim tým šlapal co nejlépe a ke spokojenosti co největšího počtu vás!
Budeme-li mít okolo sebe skvělý tým a budete-li nás podporovat i vy tím, že u nás utrácíte, že s námi hledáte řešení a ne problémy, že k nám jezdíte rádi a dokážete omluvit sem tam menší chybky, které vznikaly a vznikat budou, že nás máte rádi a doporučujete vašim přátelům, pak víme, že nejenom tyto klíčové body, ale i všechny ostatní, které jsou také důležité a o kterých vám budeme psát na známých místech, zvládneme všichni – náš golfový tým i tým Svachovky, který sice neovlivňujeme, ale podporujeme je!

Vážení budoucí členové klubu a členky klubu, k 31.12.2018 řadě z vás skončí aktivní členství pro letošní rok a budete se rozhodovat, zda i v roce 2019 se stanete členy našeho golfového klubu. My vám můžeme už teď slíbit, že co jsem vždy řekli, to platilo, stojíme si pevně za našimi názory, za našimi skutky a našimi rozhodnutími a naším společným cílem je připravit vám takový servis na hřišti, v golfové klubovně a v celém resortu, abyste byli součástí naší hrdé rodiny a abyste sem jezdili rádi, zahráli jste si golf na skvěle připraveném hřišti a i ostatní služby, které tady čerpáte, odpovídaly částce, kterou za to platíte.

Pro rok 2019 jsou stanovené tyto základní členské příspěvky:

 • ŘÁDNÉ ROČNÍ ČLENSTVÍ platné k datu 31.12.2019
14 000 Kč – 1 dospělá osoba
26 000 Kč – 2 dospělé osoby z jedné rodiny
36 000 Kč – 3 dospělé osoby z jedné rodiny (za dalšího dospělého člena klubu bude příplatek 10 000 Kč vč. všech bonusů)

S tímto řádným členstvím budou svázané tyto bonusy:

 • Neomezená hra na hřišti dle podmínek provozu (roční období, povětrnostní podmínky, uzavření hřiště na celý den z důvodu komerčního pronájmu)
 • Drivingové míčky bez omezení limitu na den a sezónu
 • 2x voucher na hru 18 jamek na našem hřišti
 • Sleva 10% na útratu v Hostinci Glokner Svachova Lhotka 1
 • Vyjednané slevy na partnerských hřištích a volné vstupy na hřiště dle dohod s jednotlivými provozovateli (bude upřesněné na web stránkách klubu)
 • 500 Kč – jednotná cena green fee za vašeho osobního hosta-hráče hrajícího ve stejném flightu jako vy, platí každý den a bez omezení počtu čerpání této výhodné ceny na celou sezónu
 • Zvýhodněné členství pro vaše děti a juniory do dovršeného věku 15,99 let za 1 500 Kč vč. neomezené hry na hřišti
 • Zvýhodněné členství pro vaše studenty do dovršeného věku 25,99 (po předložení studentského průkazu) za 3 000 Kč vč. neomezené hry na hřišti
BONUSY PŘI VČASNÉ PLATBĚ DO 28.2.2019:
+ 2x voucher na hru 18 jamek – celkem tedy můžete získat 4 vouchery
+ 1x denní voucher na partnerské hřiště GC Böhmerwald (lze si zahrát obě hřiště 18 + 9)
 • ZÁKLADNÍ ROČNÍ ČLENSTVÍ
3 000 Kč – dospělí člen klubu a děti do dovršeného věku 15,99 jejichž rodiče nejsou řádnými členy klubu
 • S tímto členstvím jsou spojené bonusy uvedené na stránce klubu – jako je vedení přesného HCP, členská kartička atd.
 • za hru na 9 nebo 18 jamek bude s tímto členstvím svázaná jednotná cena 500 Kč platná ve dnech PO – NE vč. svátků (pokud neplatí jiná výhodnější cena např. z důvodu probíhající vedlejší sezóny – pak budou členové platit cenu výhodnější)
Podmínky plateb členství, obnovení členství a další podrobné informace  najdete na stránkách klubu www.gcceskykrumlov.cz – Golfový klub – Typy členství.
CO NÁS VŠECHNY JEŠTĚ ČEKÁ DO KONCE LETOŠNÍHO ROKU:

Golfové hřiště – uzavřeme v neděli 2.12. a znovu otevřeme v pátek 22.3.2019 budou-li povětrnostní podmínky pro otevření hřiště do 14. sezóny příznivé.  Už několik týdnů u nás platí pravidlo zákazu vstupu na hřiště a travnaté plochy pokud je na nich námraza, ledovka a sníh?  (hřiště, driving, tréninkové plochy), jinak je hřiště otevřené bez jakýchkoliv omezení. Hra z odpališť bude uzavřená od 26.11. a pak už nás čeká poslední týden přípravy hřiště na zazimování. V době uzavření hřiště je zakázáno vstupovat na greeny, bude-li sněhová pokrývka dostatečná, můžete si přijet zaběžkovat nebo se projít do míst vám známých, v zimě však jiným způsobem kouzelných.

Golfové turnaje 4 poslední
Svatomartinský víkend – sobota 10.11. a neděle 11.11. bude ve znamení 2 turnajů, Svatomartinský texas scramble v sobotu (aktuálně obsazen v plném počtu) a nedělní na úpravu HCP – pouze na zlepšování, kde je ještě 5 volných míst.
O týden později – v sobotu 17.11. si zahrajeme oblíbený turnaj s 3mi holemi (budeme pouze zlepšovat) a úplně poslední akcí bude týmový Podzimní texas ve skotských kiltech, který pořádáme s Whisky&Kilt Golf Clubem a který bude doprovázet skvělé občerstvení od Hostince Glokner – skotská národní polévka a hlavní chod.
Turnaje jsou vypsané na serveru ČGF, chcete-li se na něco zeptat, zavolejte k nám na golfovou recepci – telefon 606754570.

Podzimní práce už na hřišti probíhají a probíhat budou až do konce listopadu a můžeme-li některé z nich tady uvést, tak nás čekají úpravy pod všemi lavičkami a totemy s mapkami jamek, vyrovnáme odpaliště 12, kde se nám zase objevily boule, upravíme některé bunkery, které buď zmenšíme nebo úplně zaniknou). Vyčístíme znovu remízky mezi 16 a odpalištěm 17 a u cesty z 6 na 7, okolo přírodní vodní překážky na 8, prostě jako každý rok využijeme dobrého počasí k tomu abychom si letos dokončili více projektů a nečekali na vývoj počasí na jaře.

Novoroční odpal, na který vás takto s předstihem zveme, se tradičně uskuteční 1. ledna od 14ti hodin v prostorách u greenu jamky č. 2. Hostinec Glokner bude mít otevřeno abyste si mohli objednat připravené sváteční menu, my pro vás zajistíme teplé nápoje a také milý proslov na začátek naší 14.golfové sezóny. Nový rok zahájíme golfovým odpalem z míst, které vybereme dle aktuálního počasí a stavu sněhové pokrývky, ale bude to v blízkosti greenu 2.

Resort Svachovka – bude mít otevřeno až do soboty 22.12. a pak po malé vánoční pauze otevřenou ještě na novoroční svátky do 2.1. V lednu bude zavřená hlavní recepce resortu Svachovka i Hostinec Glokner, znovu vás budou srdečně vítat ve svých prostorách od února 2019. Před vánocemi vás pozveme na připravené adventní dílničky a trhy s produkty Made in Svachovka, v únoru se chystají masopustní hody i víkendy s čokoládou Duetino (pro děti i dospělé). Aktuální provozní dobu si můžete kdykoliv zkontrolovat na jejich stránkách www.svachovka.cz a najdete zde také pozvánky na jednotlivé akce resortu.
20.listopadu se v Krajinské ulici v Českých Budějovicích otevírá  nový obchůdek se všemi produkty, které znáte ze Svachovky. Nakoupit zde budete moci piva, likéry i destiláty, svacholády, med i čokolády, a to vč variant dárkových balíčků. Pro všechny členy našeho klubu obdržíme od majitelů věrnostní slevové kartičky, které budou platit v budějovickém obchůdku a také v obchůdku na recepci resortu. Než se uvidíme osobně na jaře na golfové recepci, kartičku dostanete na vyžádání u obsluhy obou prodejen.  Ta v Krajinské je místo prodejny TESCOMA dřevem obložená, nádherná v sousedství Pasáže Krajinská.

Jak ubíhá čas nám, tak také ubíhá čas Svach´s Old well whisky, která zraje v dřevěných sudech ve sklepeních Destilérky Svach.  Před rokem se začal prodávat sběratelský unikát Svach’s Old well single malt spirit History begins (a už jej není možné koupit od nás, pouze od 217 majitelů první edice), letos už je v prodeji o rok starší History continues. Pokud máte zájem o tento unikát a chcete mít stejné číslo lahve jako má váš první History begins, zašlete si emailovou objednávku na adresu jednatel@svachovka.cz.
Letos bylo připraveno do prodeje 218 lahví a dárková sada obsahuje i originální čokoládu s whisky z naší čokoládovny DUETINO.  Zakoupením single malt spiritu se stanete členem Svach´s Old well whisky clubu s mnoha výhodami, které má Club připravené a hlavně – budete vždy jako první informováni o nabídkách Destilérky a také získáte předkupní právo na nákup limitované edice whisky ze Svachovy Lhotky jež už příští říjen půjde do prodeje jako 3-letá whisky.

A co napsat na závěr? Přejeme vám i vaší rodině a přátelům pohodový zbytek letošního roku, nádherné vánoční a novoroční svátky plné lásky, štěstí a dostatek volného času se svými nejbližšími a pevné zdraví  v každé další minutě, hodině, dni, týdnu, měsíci, které nás čekají …. a věříme, že vás znovu co nejčastěji budeme potkávat u nás ve Svachově Lhotce.

za Golf Club Český Krumlov
Marcela Jirková, manažerka klubu

%d blogerům se to líbí: