×

Seznamte se – Mistři roku 2018

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Seznamte se – Mistři roku 2018

O víkendu 15. – 16. září jsme uspořádali již 13. ročník klubového Mistrovství hraného na rány. Součástí turnaje byly i 2 vložené turnaje pro děti a juniory, kteří se již několik let trénují pod vedením našich trenérů Aleše Nýdla, Pavla Štěpána a Matěje Brožky. Letos nás velmi potěšila hojná účast těch nejmladších, stejně jako přítomnost našich přátel z GC Nová Bystřice, kteří „využívají“ komplexnost našeho resortu a pořádají své Mistrovství (letos už 18.ročník) společně s námi.

Znovu jsme si užili spoustu skvělého golfu, atmosféry, pohody na 19.jamce a také perfektně upraveného hřiště, za které rozhodně letos patří velký dík technickému týmu pod vedením Martina Korandy neb těsně před začátkem Mistrovství a ještě celé sobotní dopoledne pršelo a napršelo dost!

Díky také týmu Hostince Glokner a Čokoládovny DUETINO, kteří nám zpříjemnili tento víkend a týmu na naší golfové recepci, kteří si všichni také zaslouží velký dík!

A jak to všechno dopadlo?

Mistryně klubu pro rok 2018 je Barbora Šimková, která zahrála 164 ran, 2. místo Marcela Jirková a 3. místo pro sebe uhrála Romana Jedličková

Mistrem klubu pro rok 2018 je Jiří Pešl, který zahrál za oba dva dny 147 ran a titul Mistra klubu získal podruhé, 2. místo pro sebe hlavně skvělým druhým kolem uhrál Břetislav Šádek a na místě 3. skončil vyrovnanými 2mi koly Aleš Nýdl. Tomáš Gryc – náš PRO hráč, titul nezískal neb v rámci Mistrovství klubu udělujeme tituly pouze amatérům, ale nás moc potěšilo, že Tomáš přijel a změřil své síly s našimi nejlepšími hráči, kteří se do Mistrovství přihlásili.

Nejlepší juniorkou do 16ti let je pro letošní rok Martina Jedličková

Nejlepším seniorem klubu je Jan Bürger

Nejvíce netto (stableford) bodů za 2 dny pro sebe uhrál junior Dominik Drhovský (94 bodů), na 2. místě skončil Pavel Mojha (adept na titul Skokan roku) a jako 3. skončil Jan Trummer st., který také ve své kategorii aspiruje na titul Skokan roku.

Rozhodně také musíme ocenit nejmladší hráče a hráčky letošního Mistrovství, kteří si zahráli své 2 vložené turnaje:

3. místo Štěpán Šádek

V turnaji hraném na 2×9 jamek, který odehráli celkem 3 junioři, patří nejvyšší ocenění Martinu Stindlovi, který vyhrál na rány i na netto body

V rámci Mistrovství klubu jsme také předali nejvyšší ocenění mistrům klubu v jamkové hře, kterými za letošní rok jsou:

Jitka Boudová v kategorii Ženy

a Miroslav Jedlička v kategorii Muži

Všem moc gratulujeme a těšíme se na 14. Mistrovství klubu, které budeme pořádat přesně za rok v termínu 14. – 15.9.2019

Odkaz na album fotografií z nedělního finálového dne a vyhlášení vítězů najdete ZDE