×

Slavíme 10let hry na 18ti jamkách

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Slavíme 10let hry na 18ti jamkách

Slavíme 10let hry na 18ti jamkách

Vážení členové a členky našeho golfového klubu, vážené hráčky a vážení hráči,

rádi bychom vás touto cestou srdečně pozvali na malou oslavu našich 10let hry na všech 18ti jamkách, které uplynou právě 1.září 2018.  Hřiště samotné i klub fungují o 3 roky déle, od června 2006, ale 1.9.2008 jsme otevřeli dokončené jamky 7,8 a 11 až 16 čímž jsme se zařadili do skupiny 18ti jamkových golfových resortů.

Od 24.srpna až do 7.září vám v rámci naších oslav započteme slevu 10% na celkový golfový účet zaplacený v klubovně (kartou i hotově)

Sleva 10%  se bude týkat těchto služeb a produktů

  • green fee 9 a 18 jamek
  • zboží v pro-shopu vč. nápojů do bagu, nápojů podávaných v klubovně
  • pronájem e-cart
  • golfové lekce s trenéry klubu
  • zapůjčení golfových holí, ručních vozíků

Sleva se poskytne na účet, bude se sčítat s ostatními slevami, které máte nastavené např. jako členové partnerských golfových klubů, sleva se bude poskytovat i na výhodnější green fee (ranní a odpolední happy hours) – pouze jediný produkt, který  nabízíme, mít slevu  nebude, a to jsou golfové balíčky.

Slevu je možné čerpat opakovaně – klidně každý den!

Slevu budeme poskytovat úplně každému, kdo si u nás zakoupí jakoukoliv službu nebo produkt (viz. výše vyjmenované) ve dnech 24. srpna až 7. září

A na závěr – součástí oslav bude v neděli 2. září Narozeninový turnaj s bohatou tombolou plnou dárků od nového hlavního partnera hřiště – společnosti Family Market.

%d blogerům se to líbí: