×

SGA 2018 – ohlédnutí

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem SGA 2018 – ohlédnutí

SGA 2018 – ohlédnutí

Náramně jsme si letošní 12. ročník turnaje SGA – Svachovka golfovým amatérům užili a VELKÉ PODĚKOVÁNÍ patří letos všem hráčkám a hráčům za profesionální přístup k turnaji – minimum čekání na fervejích, opravované pitchmarky na greenech, nadšení pro golf i když se zrovna nedařilo – prostě bylo radost se na to dívat i přes oko zrcadlovky …

Letošní ročník byl co do počtu nováčků  nejpestřejší – průřezem přes všechny kategorie přijelo letos k nám na resort více než 20 hráčů a hráček, kteří SGA ještě nehráli – je to pro vás opravdu velké uznání a snad jsme nezklamali a přesvědčili, že tento typ turnaje umíme uspořádat a vážíme si výkonů hráčů od singl HCP až po hendikepy začínající trojkou!

Další velký dík patří týmu GC Český Krumlov za přípravu hřiště a greenů a servis pro hráče na recepci, poděkování určitě patří týmu Hostince Glokner a Hotelu Svachovka, kteří se starali skvěle nejenom o samotné hráče turnaje, ale také jejich nehrající doprovod. Fórkedíci na hřišti Pavel Štěpán, Aleš Nýdl, částečně Matěj Brožka a startér Kryštof Mach byli také SUPER – děkujeme prostě všem!

A protože vyšlo i počasí a kvůli bouřce se přerušovalo pouze jedenkrát v pátek, letošní turnaj utekl tak strašně rychle, že teď jenom musíme doufat, aby zbývajících 361 dní do zahájení 13.ročníku uteklo také tak rychle.

Hlavním partnerem turnaje byla společnost all4GOLF s podporou firem Mýdlo s jelenem a Srixon.

Nejvyšší ocenění pro sebe v letošním 12. ročníku získali tito hráči a hráčky:

kat. PLAYERS – HCP 24,1 – 54
1. místo Lukáš Klár – celkem 150 netto
2. místo Petr Moravec – celkem 144 netto
3. místo Radek Pešl – celkem 139 netto
BEST BRUTTO této kategorie za celkových 377 ran/4 dny pro sebe získal Lukáš Klár – gratulace veliká!

kat. CHAMPIONS – HCP 14,0 – 24,0
1. místo Jan Herink – 158 netto
2. místo Matyáš Roubal – 140 netto
3. místo Martin Pech – 138 netto
4. místo Filip Drefko – 137 netto
5. místo Vladimír Uhlík – 134 netto
BEST BRUTTO této kategorie za celkových 342 ran pro sebe získal Jan Herink!

kat. MASTERS na rány s 2/3 vyrovnáním
1. místo Jan Bürger – 296 ran
2. místo David Farka – 300 ran
3. místo Stanislav Košan – 301 ran
4. místo Marek Kafka jr. – 302 ran
5. místo Jiří Šimonek – 303 ran
BEST BRUTTO této kategorie a celkovým vítězem se stal Jan Bürger s celkovým počte 297 ran – gratulace k druhému celkovému vítězství na rány a 5.titulu nejlepšího hráče mezi amatéry (bez započtení výsledků PRO hráčů a trenérů klubu)

Vloženou soutěž Speedgolf vyhrál 3členný tým ve složení Marek Kafka, Marek Řehoř a Veronika Kafková, kteří jamku 1 zahráli za 1 min a 5 vteřin, nejlepší hráčkou turnaje – součet netto bodů si odvezla Dagmar Vondrová, která si odnesla velký dárek od společnosti Yves Rocher Česká republika

Už dnes všechny srdečně zveme na 13.ročník, který startuje ve čtvrtek 4.7. a bude končit v neděli 7.7.2019. Nezapomeňte si včas objednat ubytování, pozvat své přátelé a zajistit si volno v práci a doma pokud s sebou nepřivezete rovnou celou rodinu.

Odkaz na celou fotogalerii  najdete ZDE

%d blogerům se to líbí: