×

Vemte své přátelé k nám na golf

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vemte své přátelé k nám na golf

Vemte své přátelé k nám na golf

Nová sezóna je za dveřmi, proč chodit sám na golf, když my moc rádi naučíme vaši rodinu nebo přátelé golf hrát a pak už můžete směle zastoupit naše trenéry na hřišti a stát se jejich golfovým mentorem

Od letošního jara je v nabídce nový golfový balíček – Seznámení s golfem, kterým chceme udělat radost každému, kdo chce udělat radost. Skvěle se hodí jako dárek, skvěle se hodí jako program pro rodinu na víkendové volno, skvěle se hodí do pracovního týmu, který čas od času potřebuje vyjet na krásné místo a poznat se jinak než v oficiálním prostředí.

My k vašemu přání udělat radost připravili ještě mix golfových zážitků, aby vám 3 hodiny u nás utekly jako voda a na jejich konci jste se s trenéry mohli domluvit na pokračování.

Více informací vám rádi poskytneme na telefonu 606754570 nebo se u nás zastavte osobně v klubovně!

POZOR AKCE – na letáčku umístěném na nástěnce u našich partnerů – Hotel Svachovka, Garni hotel Albatros Přední Výtoň, Tenis centrum Český Krumlov je navíc piktogram fotoaparátu a pokud tento letáček vyfotíte a fotku ukážete na naší golfové recepci, dostanete akční slevu 200 Kč ze základní ceny!

%d blogerům se to líbí: