×

Výroční dopis členům klubu a přátelům

Výroční dopis členům klubu a přátelům

Vážení členové a členky golfového klubu GC Český Krumlov, milé hráčky a hráči golfu, vážení hosté, milí přátelé,

vstoupili jsme společně do roku, ve kterém si připomeneme 10 let od otevření naší druhé devítky (konkrétně to byly jamky: 7,8, 11,12,13,14,15,16) čímž jsme se zařadili po bok ostatních 18ti jamkových resortů v republice.  Historie našeho golfového klubu a hry na hřišti ovšem sahá trochu dále – do jara roku 2006 kdy byla otevřená první devítka a 10. hotová jamka se využívala jako tréninková (dnešní 17.jamka). Letošní, v pořadí již 13. golfová sezóna, bude zahájena v pátek 16.3., turnajovou sezónu odstartujeme o 2 týdny později, v pátek 30.března.

Kdo jste s námi již od roku 2006 víte, že naše nastavená cenová politika se nikdy nezměnila, naše sliby o investování do hřiště, do vybavení resortu a rozšiřování služeb jsme vždy splnili a někdy i překročili, a to vše v plném souladu vybudovat golfový resort s takřka domácí atmosférou. U nás není prostor na „slevy za ziskem co nejvyššího počtu hráčů“, budujeme pro vás a vaše přátelé semi-privátní golfový resort se službami, který vám umožní po hře správně relaxovat. Nebo vám resort pomůže s nabídkou služeb pro členy rodiny a/nebo doprovod, kteří golf nehrají.

Už jsme si také vyzkoušeli, že otevřením hřiště pro zábavnou hru – pro skupinu rekreačních hráčů, nijak neomezíme sportovní hráče, takže i v této sezóně otevíráme hřiště všem, kdo se umí při hře chovat, kdo má dostatek golfových znalostí jak nezranit sebe a spoluhráče nebo ostatní hráče na hřišti a kdo se k hřišti chová tak, že po jeho odchodu je hřiště v lepším stavu.  Hráči u nás nemusí mít žádnou hendikepovou zkoušku, pouze jsou všichni rozděleni na sportovní golfisty hrající turnaje na úpravu hcp a rekreační hráče, kteří se nechtějí stresovat honbou za hendikepem, ale chtějí si hrát a golfem se bavit.

Nabídku členství pro rok 2018 jsme pro vás a vaše rodiny a přátelé zpracovali podrobněji na klubových webových stránkách – http://www.golfck.cz/golfovy-klub/typy-clenstvi/. Děkujeme předem všem členkám i členům, kteří se již pro nás rozhodli a členské příspěvky pro letošní rok zaplatili. A těšíme se na vás všechny ostatní! Za včasnou platbu jsme i letos připravili odměny, novým členům rádi pomůžeme s výběrem vhodného typu členství. A děkujeme, že nás doporučíte dalším golfistům a golfistkám.

Novinkou v ceníku sezóny 2018 jsou Krumlovské MORNING HAPPY HOURS, platné ve dnech PONDĚLÍ AŽ ČTVRTEK mezi 7:30 – 8:30 (v létě samozřejmě vstup na hřiště možný i dříve) a POUZE pro 2 hráče ve flightu za velmi luxusní cenu – 300 Kč/9 jamek nebo 500 Kč/18 jamek. Touto nabídkou míříme na ty hráče, kteří mají ráno prostor si přijet zahrát a zároveň potřebují odjet co nejdříve za svými povinnostmi.

Ve vedlejší sezóně, která bude platit do 30.4. a následně od 1.10. nabídneme výhodné ceny, které vás mohou  na jaře „pobídnout“ nastartovat se a nabrat fyzičku na našem hřišti, na podzim vám zpříjemní poslední dny a týdny končící golfové sezóny.

Odpolední HAPPY HOURS (ve vedlejší sezóně začínají ve 14,00) a SUNSET Happy hours (v hlavní sezóně od 16,00) v ceně  1400 Kč nebo 1800 Kč za celý flight jsme už měli v nabídce v 2017 a protože se osvědčily, nabídneme vám je i letos. Kompletní ceník fee a služeb najdete na odkaze: http://www.golfck.cz/cenik/green-fee/

Obec Svachova Lhotka se za posledních 10 let výrazně změnila k lepšímu a změny nadále pokračují – hlavně díky společnosti Waxwing provozují negolfové služby pod logem Svachovka. I rok 2018 bude rokem menších přestaveb – za všechny můžeme jménem rodiny Cvachových vyjmenovat tyto:  hosté hlavní budovy Hotelu Svachovka se ubytují v nově zrekonstruovaných pokojích nad restaurací a úplně nové pokoje vzniknou v samostatné budově vedle dependence TeeHouse (přestavbou rodinného domu).

Restaurant Glokner Svachovka letos 4x  představí hlavní menu, do kterého budou zařazené lokální produkty (bylinky, maso ze šumavského skotu, pstruzi a zvěřina), vše podpořené kombinací s pivem Glok a destiláty Made in Svachovka.. Uprostřed vnitřního nádvoří stojí udírna, jejíž produkty najdete jak v teplém tak studeném pultu. V nabídce restaurace je denně bezlepkové jídlo  a vybrané denní menu servírované v čase 11 – 14 hod s důrazem na čerstvé suroviny.. A nad tím vším budou degustační menu připravené v kombinaci s prohlídkou obou výroben (pivo + destiláty).

Díky unikátní kombinaci GOLF-HOTEL-RESTAURACE-LÁZNĚ-PIVOVAR-DESTILÉRKA na jednom místě vám můžeme nabídnout akce, které u nás pořádáme pravidelně již 11 let a které jsou velmi vyhledávanými pro svou pohodu a možnost užít si všech našich služeb na jednom místě až takřka do ranních hodin. Pevné místo v našich kalendářích mají tyto akce:

RYBÍ turnaj – pátek 30.3.2018

SGA turnaj – 4×18 jamek prodloužený víkend v červenci – 5. – 8.7.2018

LETNÍ METAXA turnaj dvojic – texas scramble – 22.7.2018

ZABÍJAČKOVÉ podzimní turnaje dvojic – 3 soboty v říjnu – 13.10., 20.10. a 27.10.2018

SKOTSKÉ DNY spojené s Destilérkou Svach, která vyrábí Svach´s Old well whisky a zahájením prodeje druhé edice whiskového destilátu HISTORY CONTINUES v počtu 218 lahví – přesný termín této akce bude ještě upřesněn, ale předběžně lze počítat s termínem okolo 25.10. a přesahem do listopadu

SVATOMARTINSKÉ HUSIČKY – 10.11.2018

Tyto vyjmenované akce mají vždy připravenou zvýhodněnou cenu na ubytovaní, na green fee a degustační menu připravené a jejich přesné termíny najdete na stránce Kalendáře turnajů 2018 nebo na fcb stránkách klubu – www.facebook.com/GCCeskyKrumlov

Přesah celého resortu a tím i našeho golfového hřiště nejenom do našeho regionu, ale do celé Evropy (ano – klidně napíšeme, že do celé Evropy) začal na konci roku 2015 . Díky Vaškovi Cvachovi – majiteli Svachovky, se v resortu otevřela zatím poslední nová provozovna – Destilérka Svach, která vyrábí ovocné destiláty vč. pivovice  z piva Glok, brandy a likéry. Unikátem Destilérky je ovšem ve sklepení zrající v 200l sudech single malt Svach´s Old well whisky (vč. varianty rye a kouřová). Whisky se vyrábí navlas stejnou metodou jako nejstarší skotské whisky a po prvních degustacích zástupců skotských palíren víme, že se máme a máte na co těšit.  Tyto whisky budeme moci poprvé ochutnat až na přelomu 2019 – 2020, její nejlepší chuť bude samozřejmě vyznívat s postupem času, kdy bude zrát v originálních sudech dovezených z Tennesse, Francie, Rakouska a Beskyd. Představení destilérky, programu a nabídky komentované prohlídky vč. degustace najdete na http://www.svachovka.cz/destilerka/ a my vám návštěvu opravdu doporučujeme!

Po více než 10ti leté úzké spolupráci s hotelem Svachovka (původní název Village golf hotel) máme pro vás připravené oblíbené golfové balíčky s pobytem u nás na resortu a neomezeným počtem odehraných jamek na den. Kdo si chce u nás užít pobyt na „maximum“ může si doobjednat lázeňskou proceduru a/nebo komentovanou prohlídku pivovaru a destilérky spojenou s ochutnávkou vybraných destilátů a piv. Jeden den na návštěvu u nás nestačí, ale protože toho umíme opravdu nabídnout hodně, doporučujeme vám včas poslat objednávku na pobyt u nás.

Vážení přátelé, milé golfistky a golfisté, užijte si letos skvělou golfovou sezónu 2018, užijte si ji v kruhu své rodiny a svých přátel, dávejte na sebe při ostatních sportech pozor, ať se pro golf nevyřadíte tzv. „ze hry“ a užívejte si co nejčastěji i na našem resortu.

To vám ze srdce přeje celý realizační tým z golfového klubu, provozovatel hřiště a celý tým resortu Svachovka, který provozuje všechny ostatní „negolfové“ služby.

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

%d blogerům se to líbí: