×

Platby členských příspěvků 2018

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Platby členských příspěvků 2018

Platby členských příspěvků 2018

Chtěli bychom vás požádat o úhrady členských příspěvků, které vám a případně i vašim rodinným příslušníkům nejvíce vyhovují, a to dle tohoto CENÍKU.

Pokud potřebujete k naší nabídce konzultaci, je možné nám zavolat ve dnech PO – PÁ 8:00 – 17:00 na známý telefon 606 754 570.

Zároveň bychom ještě chtěli doplnit, že dnem 31.12. byla členství, u kterých nepřišla platba na 2018, pozastavená, a to až do doby úhrady na rok 2018. V okamžiku, kdy je platba připsána na bankovní účet, dochází k zaúčtování a obnovení členství na technickém serveru ČGF a také k pokyny pro generování členské kartičky 2018. Kartu vydává ČGF a bude členům k dispozici na přelomu března/dubna na naší recepci.

Pokud se dnes hlásíte na vypsané turnaje na ČGF, může se vám stát, že systém napíše větu Nebylo nalezeno domovské členství v době konání turnaje. důvodem tohoto stavu je právě pozastavené členství v našem klubu . Dále se také nenajdete v seznamu členů na ČGF. Vše jak je výše uvedené, bude obnovené v okamžiku vaší vybrané úhrady členství pro rok 2018.

Děkujeme touto cestou všem členkám i členům, kteří již příspěvky na rok 2018 zaslali nebo uhradili v hotovosti.

Těšíme se, že i v roce 2018 se s řadou z vás budeme na golfovém hřišti potkávat a že společně s námi si budete užívat pohostinnosti a pohody na Svachovce.

%d blogerům se to líbí: